Jak jest? Marzenia kontra rzeczywistość. - Barn House
Barn House. Nowoczesny i funkcjonalny dom. Wymyślony i zaprojektowany przez nas od podstaw. Poczuj niepowtarzalny klimat nowoczesnej stodoły. Znajdź coś dla siebie wśród wielu zebranych inspiracji oraz naszych oryginalnych pomysłów.
budowa domu, dom, inwestycja, wycena
15642
post-template-default,single,single-post,postid-15642,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Jak jest? Marzenia kontra rzeczywistość.

Jak jest? Marzenia kontra rzeczywistość.

Marzenia kontra rzeczywistość.

Nie, nie kupiliśmy kawałka ziemi za parę złotych z wyprzedaży. Nie wzięliśmy młotków, gwoździ i kilku desek i nie zbudowaliśmy naszej stodoły w tydzień. Nie oszukujmy się. Dom to ogromna inwestycja. W naszym przypadku na pewno jest to inwestycja życia. Nie będzie więc bajki o tym, że można zbudować dom marzeń za grosze, hodować kury, uprawiać marchewkę i być samowystarczalnym. Wiele można zrobić własnymi siłami, to prawda, ale potrzebny jest profesjonalny projekt, fachowcy, pieniądze… To wszystko może zniechęcać. Zróbmy więc coś, co nic nie kosztuje i poprawia humor. Tea time!

 

 

Przeczytaj także:

Dom, nasze miejsce na ziemi.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

five × two =