Okna do domu. Jakie okna wybrać do nowego domu?
Barn House. Nowoczesny i funkcjonalny dom. Wymyślony i zaprojektowany przez nas od podstaw. Poczuj niepowtarzalny klimat nowoczesnej stodoły. Znajdź coś dla siebie wśród wielu zebranych inspiracji oraz naszych oryginalnych pomysłów.
barn house modern house nowoczesny dom nowoczesna stodoła
16304
post-template-default,single,single-post,postid-16304,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Okna do domu. Wybraliśmy okna Oknoplast.

Okna do domu. Wybraliśmy okna Oknoplast.

Okna do domu. Jakie wybraliśmy?

 

My już mamy swoje okna na świat. Po ciemnym mieszkaniu w bloku, mieliśmy niedobór światła. Marzyliśmy o widnej, dużej przestrzeni. Wiedzieliśmy, że w nowym domu musimy mieć ogromne okna, które wpuszczają mnóstwo światła. Ostatnio zasypujecie nas pytaniami o nasze okna. Być może jest to spowodowane pięknymi widokami, które zamieszczamy na Instagramie. 🙂 Tak, przez takie okna świat wygląda wyjątkowo.

Do swojego domu wybraliśmy okna firmy  Oknoplast. Pixel. PCV. Kolor ram antracyt. Trójszybowe, z przestrzeniami wypełnionymi argonem. Okna zaliczane do segmentu energooszczędnych.

Największe okno mamy w salonie. Rozmiar: szerokość 5 metrów, wysokość 2, 5 metra. Jest dwuskrzydłowe. Waga konstrukcji to 734, 81 kg! Cena po uwzględnieniu rabatów zimowych oraz rabatów związanych z dużym zamówieniem: 13 000 złotych. Cena przed rabatem to 23 300 zł. netto. Klamka oraz pochwyt w kolorze srebrnym w cenie. Warto więc zdecydować się na okna już zimą, ponieważ możemy liczyć na duże, zimowe rabaty.

 

 

Okno w sypialni, drugie co do wielkości. Również dwuskrzydłowe. Rozmiar: szerokość 4 metry, wysokość 2,5 metra. Cena z uwzględnieniem rabatu to 10 900 zł netto. Klamka oraz pochwyt w kolorze srebrnym w cenie.

 

Okno w kuchni mniejsze: szerokość 2, 5 metra, wysokość 90 cm. Okno uchylne. Cena 1 200 zł netto. Czy warto mieć uchylne okno w kuchni? Zdecydowanie tak. Nic nie zastąpi otwartego okna podczas intensywnego gotowania czy smażenia. Nawet najlepszy wyciąg, pochłaniacz, czy też rekuperacja.

Okno w kuchni większe: szerokość 3 metry, wysokość 90 cm. Cena 1 350 zł netto.

 

Oraz 4 okna w pokojach, otwierane oraz uchylne, o takich samych parametrach oraz wymiarach: szerokość 1, 14 metra, wysokość 2, 5 metra. Cena za sztukę 4 900 zł netto.

Zakup okien do domu.

 

Dzwonić, dzwonić i jeszcze raz dzwonić! Nawet jeśli już zdecydowaliśmy się na konkretną firmę, warto zadzwonić do kilku sklepów, nie tylko w najbliższym mieście, gdyż ceny tych samych okien różnią się nawet o kilka tysięcy, w zależności od rejonu Polski. Oknoplast ma pewnego rodzaju umowną rejonizację (myślę, że nie tylko oni).  Najpierw pytają skąd jesteśmy, a później odsyłają do sklepu zgodnie z miejscem zamieszkania. Ale co tam, mój mąż kupił okna tam gdzie chciał. 🙂

 

Czy polecamy okna Oknoplast Pixel?

 

Polecamy, ale nie namawiamy. Nie będziemy nikogo przekonywać, że wszystko co mamy w domu: zastosowane technologie, betonowa podłoga, tania kuchnia z Ikei, okna, są najlepsze z najlepszych. Od takich mądrości jest inny blog, ale choć mam wielką ochotę, nie podam jego nazwy. 🙂 My nie jesteśmy od mądrzenia się. 🙂 Post jest tylko odpowiedzią na mnóstwo zapytań, które otrzymaliśmy od Was w sprawie naszych okien. To nie jest reklama, ani post techniczny, w którym znajdziecie receptę na wybór okien idealnych.

 

Życzymy powodzenia w poszukiwaniach własnych okien na świat! 🙂

 

Ps. Więcej informacji na temat okien Oknoplast znajdziecie na stronie https://oknoplast.com.pl/okna/pixel/#szczegoly.

 

 

 

 

Zobacz także:

Być matką. Moja najtrudniejsza lekcja.

 

 

 

 

 

 

 

Tagi
2 komentarze
 • Leon
  Opublikowane o 09:26h, 21 stycznia Odpowiedz

  Oknoplast jest niezastąpiony 🙂 Też mamy te okna,ale szkoda ,że nie rozejrzeliśmy się za bardziej korzystnymi cenami po za najbliższymi sklepami.. Ale dobra rada na przyszłośc

  • Marta
   Opublikowane o 16:41h, 02 lutego Odpowiedz

   Oby dobrze służyły! 🙂 Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

1 × five =