Mała łazienka z wanną. Inspiracje. Łazienka bez płytek.
Barn House. Nowoczesny i funkcjonalny dom. Wymyślony i zaprojektowany przez nas od podstaw. Poczuj niepowtarzalny klimat nowoczesnej stodoły. Znajdź coś dla siebie wśród wielu zebranych inspiracji oraz naszych oryginalnych pomysłów.
barn house modern house nowoczesny dom nowoczesna stodoła
16078
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16078,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Mała łazienka. Jak ją urządzić? Inspiracje na mikro łazienkę.

Pomysł na łazienkę.

 

Chciałam i mam. Małą łazienkę przy sypialni, mającą zaledwie 3,45 m 2. Muszę tylko upchnąć w niej wannę, zapalić świece, kupić wino i mogę relaksować się w kąpieli do woli. 🙂 Tak to właśnie widziałam, kiedy upierałam się, żeby w projekcie domu (zobacz tu) znalazła się ta mikro łazienka z wanną. Już po pierwszych przymiarkach toalety okazało się, że jej urządzenie, będzie nie lada wyzwaniem. Efekty wkrótce. 🙂

 

Mała łazienka z wanną. Inspiracje.

 

  

  

   

  

  

    

 

Ściany w łazience bez płytek.

 

Elastyczna deska dekoracyjna.

 

Ostatnio bardzo popularna elastyczna deska, głównie wykorzystywana jako element elewacji budynków, ale doskonale sprawdza się również we wnętrzach. Jest estetyczna i doskonale imituje naturalne drewno. Nie zje jej kornik, nawet drukarz 🙂 i nie trzeba jej impregnować. Jest wodoodporna, paro-przepuszczalna, odporna na uderzenia i nie odbarwia się. Dostępna w wielu kolorach i fakturach, jest łatwa w montażu. Bez problemu sami poradzimy sobie z jej ułożeniem na ścianie.

Deska  w rolce 🙂

         

 

Trwała farba do ścian w łazience, odporna na ścieranie, wodę i detergenty.

 

Nie bójmy się farby w łazience, wybierzmy tylko tę właściwą. Źle dobrana emulsja do łazienki, z czasem zacznie się łuszczyć i bez znaczenia jest to, czy będzie miała bezpośredni kontakt z wodą, czy też nie. Farba kolorowa, która jest odporna na ścieranie, a nie jest odporna na detergenty, przy dłuższym kontakcie np. z wodą z mydłem, czy mleczkiem do czyszczenia, może się przebarwiać.  Farba lateksowa Luxens, dostępna w sklepach Leroy Merlin, jest przetestowana i polecana do łazienek. Dostępna w gotowych kolorach, daje matowy efekt wykończenia. Jest odporna na szorowanie i wodę z dodatkiem detergentów. Przed malowaniem, zalecane jest zagruntowanie ścian.

Łazienka w kolorze.

  

  

  

     

 

 

Źródło zdjęć: Pinterest.

 

 

Przeczytaj także:

Betonowe wnętrza.

 

Schody, dlaczego nie?

 

 

Kategoria
dom, wnętrze
Tagi
łazienka