Wnętrze w dechę! Drewniane inspiracje dla domu.
Barn House. Nowoczesny i funkcjonalny dom. Wymyślony i zaprojektowany przez nas od podstaw. Poczuj niepowtarzalny klimat nowoczesnej stodoły. Znajdź coś dla siebie wśród wielu zebranych inspiracji oraz naszych oryginalnych pomysłów.
deska, drewniany, drewniana ściana, wystrój, dekoracje
15651
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15651,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Wnętrze w dechę!

Wnętrze w dechę!

 

Osobiście nie jestem zwolennikiem drewna w domu, ponieważ o powierzchnie drewniane należy odpowiednio dbać: czyścić specjalnymi środkami, impregnować, czasem szlifować i lakierować, olejować itp. Jest to czasochłonne i kosztowne. W mieszkaniu w bloku, mieliśmy dębową podłogę oraz drewniane blaty kuchenne, mam to za sobą. Ale taka deska… Zwykła, sosnowa, z marketu budowlanego, taniutka. Aż się prosi: weź i zrób to sam!

Są też większe dechy! 🙂 Cięte poprzecznie lub wzdłuż drzewa. Są bardzo efektowne, szczególnie z korą. Wbrew pozorom, nie są bardzo drogie i dostępne w wielu rozmiarach. Stanowią mocny akcent we wnętrzu i mają szerokie zastosowanie. Są łatwe do aranżacji. Taka decha mi pasuje!

    

    

      

     

  

   

   

Źródło zdjęć: Pinterest.

 

 

Przeczytaj także:

Kolory się lubią. Czerwony i szary.

Kategoria
dom, wnętrze
Tagi
deska, diy, dom, drewniana ściana, drewno