Witaj w domu! Barn House, dom wśród pól i lasów.
Barn House. Nowoczesny i funkcjonalny dom. Wymyślony i zaprojektowany przez nas od podstaw. Poczuj niepowtarzalny klimat nowoczesnej stodoły. Znajdź coś dla siebie wśród wielu zebranych inspiracji oraz naszych oryginalnych pomysłów.
przeprowadzka, wieś, kupno działki, budowa domu, budowa, nowoczesna stodoła
15611
post-template-default,single,single-post,postid-15611,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Witaj w domu!

Witaj w domu!

Witaj w domu.

 

pole łąka

Nasze mieszkanie jest piękne, urządzone dokładnie tak jak chcieliśmy. Ale nie mieliśmy szczęścia do sąsiadów. A może to ściany są cienkie? Widok z okna z czasem przysłoniły inne bloki. Kiedy zorientowaliśmy się, że nie wypoczywamy we własnym domu, zaczęliśmy szukać rozwiązania. Nowe mieszkanie? Czemu nie, ale gdzie w naszym mieście znaleźć mieszkanie z widokiem? Jakimkolwiek widokiem? A może kupmy dom do remontu? Dom w mieście? Jest poza naszym zasięgiem. A dom na wsi? Dom, dom, dom… 2 lata poszukiwania działki: za daleko od miasta, za blisko zabudowań, za mała powierzchnia, za wysoka cena. Tysiące projektów domów: dworek, dom z płaskim dachem, drewniany, szklany?! Nic nam się nie podoba. Strach przed podjęciem błędnej decyzji, skutecznie nas paraliżował. Kolejna wyprawa samochodem po okolicznych wsiach i …. oto jest! Kawał rolnej ziemi wśród pól kukurydzy. Wokół kwitnące łąki i stary las. Wszystko zaprojektowane przez przyrodę w najmniejszym detalu, jak najpiękniejszy ogród. Sielsko, cicho, pachnie. Wszystko nam mówi: witajcie w domu!

Decyzja zapadła i rok później, na środku niczego, wybudowaliśmy… stodołę.

dom stodoła

 

 

Przeczytaj także:

Wnętrze w dechę!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

four × 2 =